Školní výlet
Ve čtvrtek 21. 5. jedeme celá školka na výlet do zábavného parku BYLANDIA. Odjezd v 9:00 hodin od mateřské školy, příjezd po 14:00 hodině k mateřské škole. Dopolední a odpolední svačina zajištěna ve školce, studený oběd (houska, šunka, rajčátka) zajištěn na cestě. Dětem s sebou, prosím, zabalte do batůžku plaštěnku, pití v uzavíratené lahvičče a malou dobrůtku na cestu. Autobusy s bezpečnostními pásy zajištěny. Děkujeme a moc se těšíme.
